Monte Mare to polska marka powstała z połączenia pasji i miłości do odzieży. W aszych pracowniach każdego dnia powstają wyjątkowe modele kurtenk i płaszczy, które inspirowane są codziennymi przygodami i wyzwaniami. Za Monte Mare stoi ponad 40–letnie doświadczenie oparte na prowadzeniu firmy Biba-Styl i marki Biba. Naszą markę buduje zespół ludzi, którzy dzięki swojej wieloletniej praktyce, pasji i kreatywności tworzą wyjątkowe produkty.

Produkty marki Monte Mare skierowane są do osób, które cenią sobie jakość i wygodę niezależnie od warunków atmosferycznych i wyzwań, które podejmują. Dzięki swojemu sportowemu zacięciu świetnie sprawdzają się podczas podróży - tych małych i dużych.

Do produkcji naszej odzieży wykorzystujemy najlepsze tkaniny i starannie wyselekcjonowane dodatki krawieckie, dzięki którym produkty tworzone w naszych szwalniach cechuje wysoka jakość i niepowtarzalny styl. Proces produkcji obywa się przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, który obsługiwany jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasza odzież sprawdzane są pod względem jakości na każdym etapie produkcji - dzięki temu jej jakość spełnia oczekiwania wszystkich klientów.

Pierwsza kolejka kurtek i płaszczy marki Monte Mare miała swoją premierę podczas targów branżowych w Polsce, gdzie została zaaprobowana przez widownię.